bioret-fricova-rozhovor

Rozhovor s Marcelou Fričovou Thürichovou pro časopis výstavy Minerva

Bicom optima – jednička v biorezonanci

Zatímco klasická medicína se při léčbě často zaměřuje na tlumení příznaků, ta celostní se snaží odstranit skutečné příčiny potíží. Ke slovu k tomu často přichází i moderní věda. Příkladem je přístroj Bicom optima, který v sobě kombinuje poznatky celostní a čínské medicíny a kvantové fyziky.

Bicom optima funguje na principu biorezonanční terapie. Můžete její principy vysvětlit?

Naše tělo neustále vysílá vibrace na určitých frekvencích. V případě zdravotního problému ovšem určitý orgán či bolestivé místo vysílá vibrace narušené, patologické. Biorezonance dokáže tyto vibrace detekovat a tím udělat podrobnou diagnózu zaměřenou na skutečné příčiny obtíží. Příslušný frekvenční vzorek se pak invertuje, tedy zrcadlově obrátí, zesílí a přes tzv. modulační podložku vyšle zpět do pacientova těla. Tím dojde ke zharmonizování vibrací jeho organismu
a k vytvoření optimálních podmínek pro samouzdravující procesy.

Ve výčtu potíží, které Bicom umí řešit, jsou často zdůrazňovány alergie. Proč?

Protože jde o velice rozšířený problém, který klasická medicína mnohdy nedokáže řešit,
a přitom může být na počátku vzniku astmatu. Biorezonance jako jeden z mála postupů nabízí pacientům řešení.

Jak probíhá terapie alergií?

Když se lidské tělo dostane do kontaktu s určitým alergenem, začne generovat abnormální patologické vlny. Bicom je pak dokáže nejen naměřit, ale zároveň i transformovat a vyslat zpět do pacientova těla.
K nápravě přitom obvykle stačí 2–5 sezení.

Pomáháte také lidem, kterým se nedaří hubnout…          

Jde o klienty, kteří mají předchozími dietami a špatným stravováním zablokovanou látkovou výměnu. Stimulací vybraných akupunkturních bodů se dosáhne toho, že se cítí psychicky vyrovnaní, jejich myšlenky se přestanou točit kolem jídla, při jídle se cítí dříve nasycení, nemají záchvaty vlčího hladu a látková výměna se normalizuje.

Jaké další oblasti, při nich Bicom pomáhá, byste vyzvedla?

Určitě boj proti virům, bakteriím, parazitům a dalším patogenům včetně chlamydií, odstranění bradavic, pomoc při bolestech pohybového aparátu, při řešení závislostí, ať už na nikotinu, alkoholu či třeba na sladkostech, podpora detoxikace… Je toho opravdu hodně.

Používáte i vy sama přístroj Bicom?

K Bicomu mě přivedly vážné zdravotní problémy moje a mojí rodiny, které jsme s pomocí MUDr. Pekárka a Bicomu vyřešili. Když v roce 2012 diagnostikovali mojí mamince rakovinu plic, její zdravotní stav nedovoloval ani operaci, ozařování či chemoterapii. Mohla podstoupit jen jediné ozáření a následně jsme pokračovali terapiemi Bicom. Uběhlo 5 let a mamka se cítí dobře. Celá rodina jsme od té doby, co pracuji s Bicomem, bez potíží. Nedávno dceři vyšel pozitivní streptokok. Paní doktorka předepsala antiboitika a já jsem se s ní domluvila, že nejdříve zkusíme Bicom. Streptokok byl diagnostikován v pátek, dcera podstoupila dvě terapie – v pátek a v neděli – a v pondělí byl kontrolní výtěr negativní i bez antibiotik.

bioret-fricova-rozhovor