Biorezonancí a zdravým životním stylem se zabýváme od roku 2012.  K založení studia BIORET Marcelu vedly vlastní zdravotní potíže (celý příběh si můžete přečíst v jejím profilu).

V našem studiu pomáháme pomocí různých metod např.: pomocí biorezonanční terapie BICOM (alergie, patogeny, odvykání kouření, celková harmonizace těla, psychické problémy), buněčné kosmetické ošetření GERnétic, přístrojem QANTERO – hubnutí a odstranění celulitidy, lymfatických masáží, autopatií, psychoterapií EFT….a tak bychom mohli pokračovat. Na základě komplexní diagnostiky zjitíme, která metoda je pro vás vhodná.

V rámci doplňkového prodeje můžete zakoupit přístroje na odstraňování elektrosmogu a vyrovnání geopatogenních zón zn. SOMAVEDIC, laserové hodinky NUOVO THERAPY, vyrovnání elektromagnetického pole POLARIS, autopatické lahvičky, produkty zn. Green Ways, KANNAWAY – produkty z konopí bez THC, AKUNA, atd.

Mezi naše klienty patří miminka od nejútlejšího věku až po seniory. Pomáháme s akutními i chronickými problémy.

Marcela Thürichová Fričová

hlavní terapeutka biorezonance, TČM, EFT, prodej přístrojů, autopatie, kurzy přirozeného zdravého vaření

Marcela vystudovala střední zdravotnickou školu, pracovala na různých odděleních, například na oddělení novorozenců a nedonošených miminek, rehabilitačních odděleních a oddělení se speciální péčí a režimem.

Svou praxi zdravotní sestry obohatila o několikaletý pobyt v Itálii, kde zastávala pozici asistentky zubního lékaře. Své hluboké znalosti italštiny zúročila v oblasti překladatelství, později se vrhla na obchodní činnost a založila vlastní realitní kancelář. Po několika letech však hledala novou cestu řešení vlastních zdravotních problémů, která jí zavedla na dráhu terapeuta biorezonanční terapie BICOM a díky tomu v roce 2012 založila s manželem studio BIORET, které se věnuje zdraví, kráse a výživě.

Marcelu trápilo astma a plicní obstrukční porucha, aritmie a další srdeční problémy, artritida, střevní a začívací potíže, porucha srážlivosti krve, vyčerpání….vše vyústilo v totální kolapsy nevysvětlitelného původu. Klasická medicína si nevěděla rady a výsledkem bylo léčení na psychiatrii.

Marcela hledala jinou cestu, našla biorezonanci, TČM, kompletně změnila jídelníček, začala pracovat na své psychosomatice. Pochopila, že všechno souvisí se vším a zdraví máme ve svých rukou.

V současné době již neužívá žádné pravidelné léky ani žádné inhalátory. Jí zdravě, do jídelníčku zařazuje výživové doplňky a aplikuje na sebe terapeutické metody (biorezonance, laserová terapie, autopatie atd.) dle aktuálních potřeb.

Marcela je také hlavní obchodnicí pro přístroj BICOM Optima, QANTERO, laserové hodinky NUOVO THERAPY (přístroje u nás zakoupíte a je možné je také pronajmout).

Marcela absolvovala řadu kurzů: kurzy biorezonanční terapie, masáží, Terapeut energetické psychologie EFT, základy TČM, autopatie, kosmetické ošetření buněčnou terapií GERnétic, certifikace celotělového ošetření přístrojem QANTERO a výživé kurzy a další vzdělávání

Můžete se na ní obrátit např.

 • Stravování přirozeně ke svému tělu – kurzy, přednášky a ochutnávka zdravého a chutného jídla
 • hubnutí a zdravý životní styl
 • pomoc s řešením zdravotních problémů stravou
 • autopatii
 • biorezonanční terapii
 • psychoterapii EFT
 • kosmetické ošetření obličeje
 • lymfatické masáže a reflexní terapie

Více informací na tel. 777 245 932 nebo info@bioret.cz

  Ivana Ševčíková

  lektorka kosmetiky, masáží, pedikúry, úpravy řas

  V r. 1990 založila Studio Iva jako jedno z prvních zařízení moderního životního stylu na Praze 9, absolvovala odborná školení a stáže v Rakousku, Kanadě, Německu, Itálii, Polsku. Má cca 50 certifikátů a licencí od různých firem.

  Od r. 1995 ve Studiu Iva otevřela akreditované školicí středisko MŠMT.

  2005-2007 pracovala pro Laserové centrum v Brně, spolupráce s dermatology.

  Od r. 2008 prezentuje a školí o přístrojovém vybavení v ČR, Rakousku, Německu, Ukrajině. Podílela se na vývoji kosmetického přístroje JETT PLASMA LIFT a JETT PLASMA PROFI pro neinvazivní úpravu vrásek.

  Od r. 2010 provozuje ozdravné pobyty pro rodiny s dětmi ve vlastním zařízení v Černovicích u Tábora.

  Ivana dělá profesní zkoušky a komplexní školení na kosmetiku, manikúru, pedikúru a masáže.

  Více informací jak získat certifikát na tel. 777 245 932 nebo info@bioret.cz

    Roman Frič

    zakladatel, provoz kliniky, obchod

    zajišťuje provoz studia BIORET

      Ing.Blanka Bezdíčková

      Lektorka, terapeutka EFT, zvládání stresu, kouč osobního a duchovního růstu

      Blanka má vlastní bohaté zkušenosti v oblasti zvládání stresu, neboť od roku 1995 podnikala v oblasti daní a účetnictví, vybudovala prosperující firmu a zvládla při tom vychovat dvě děti. V průběhu těchto let prošla mnoha náročnými životními situacemi, které ji dovedly k osvojení a zvládnutí mnoha technik zvládání stresu. Nyní své znalosti a zkušenosti předává ostatním formou terapií a seminářů.

        Jaruška Řeháková

        kosmetika

        Jaruška pracuje s buněčnou kosmetikou GERnétic. Budete se u ní cítit jako v bavlnce při obličejovém ošetření nebo i ošetření celého těla.

        Můžete se k ní objednat i na ošetření přístrojem QANTERO pro odstranění vrásek, celulitidy i tuků z problematických partií.

        Pomůže vám také vybrat vhodnou kosmetiku a výživové doplňky, které si u nás rovnou osobně vyberete, jako např. buněčnou kosmetiku GERnétic, výrobky od Green Ways (ječmen, chlorellu atp.).