Fricova-BIORET

Marcela Thürichová Fričová

Marcela vystudovala střední zdravotnickou školu, pracovala na různých odděleních, například na oddělení novorozenců a nedonošených miminek, rehabilitačních odděleních a oddělení se speciální péčí a režimem.

Svou praxi zdravotní sestry obohatila o několikaletý pobyt v Itálii, kde zastávala pozici asistentky zubního lékaře. Své hluboké znalosti italštiny zúročila v oblasti překladatelství, později se vrhla na obchodní činnost a založila vlastní realitní kancelář. Po několika letech však hledala novou cestu řešení vlastních zdravotních problémů, která jí zavedla na dráhu terapeuta biorezonanční terapie BICOM a díky tomu v roce 2012 založila s manželem studio BIORET, které se věnuje zdraví, kráse a výživě.

Marcelu trápilo astma a plicní obstrukční porucha, aritmie a další srdeční problémy, artritida, střevní a začívací potíže, porucha srážlivosti krve, vyčerpání….vše vyústilo v totální kolapsy nevysvětlitelného původu. Klasická medicína si nevěděla rady a výsledkem bylo léčení na psychiatrii.

Marcela hledala jinou cestu, našla biorezonanci, TČM, kompletně změnila jídelníček, začala pracovat na své psychosomatice. Pochopila, že všechno souvisí se vším a zdraví máme ve svých rukou.

V současné době již neužívá žádné pravidelné léky ani žádné inhalátory. Jí zdravě, do jídelníčku zařazuje výživové doplňky a aplikuje na sebe terapeutické metody (biorezonance, laserová terapie, autopatie atd.) dle aktuálních potřeb.

Marcela je také hlavní obchodnicí pro přístroj BICOM Optima, QANTERO, laserové hodinky NUOVO THERAPY (přístroje u nás zakoupíte a je možné je také pronajmout).

Marcela absolvovala řadu kurzů: kurzy biorezonanční terapie, masáží, Terapeut energetické psychologie EFT, základy TČM, autopatie, kosmetické ošetření buněčnou terapií GERnétic, certifikace celotělového ošetření přístrojem QANTERO a výživé kurzy a další vzdělávání

Můžete se na ní obrátit např.

  • Stravování přirozeně ke svému tělu – kurzy, přednášky a ochutnávka zdravého a chutného jídla
  • hubnutí a zdravý životní styl
  • pomoc s řešením zdravotních problémů stravou
  • autopatii
  • biorezonanční terapii
  • psychoterapii EFT
  • kosmetické ošetření obličeje
  • lymfatické masáže a reflexní terapie

Více informací na tel. 777 245 932 nebo info@bioret.cz