Filip Marek

  Dutiny, uzliny

  Chci moc poděkovat za vaše vyšetření na biocomu. Asi 3-5 dní po vyšetření se to ve mně pěkně mlátilo, ale teď to jde ven a jen k lepšímu. Poprvé od prosince (po 8 měsících!) mi absolutně zmizely uzliny na krku, uvolnily se dutiny a celkově se vylepšuje zdravotní stav. Začal jsem brát znovu clarkii a čaj lapaco, kde vidm také zlepšení. Ještě jednou moc děkuji za váš čas a práci.

    Marie Nováková

    bolesti zad

    Byla jsem u Vás začátkem září, jelikož mám, nebo měla jsem velké problémy s bolestmi zad. Absolvovala jsem základní terapii+další zaměřenou přímo na problematické místo a musím Vám moc poděkovat, jelikož jsem bez bolesti. Až mi to chvilkama připadá jako zázrak, protože s bolestmi zad jsem bojovala dlouhé měsíce.Jinak musím pochválit, že se mi u Vás v ordinaci moc líbí. Máte moc hezký a lidský přístup. Děkuji a váš kontakt budu všude doporučovat.

      Danila, Košíře

      krev v moči

      Musím Vám napsat velikánský úspěch. Byla jsem u Vás 1.8. ve studiu Vibroflow na Andělu. Již 6 let mám problémy s krví v moči. Neví se příčina a tedy každý půl rok navštěvuji nefrologickou poradnu Na Homolce. Absolvovala jsem u Vás základní biorezonanční terapii a následně tři zaměřené na můj problém. Dnes jsem byla opět na kontrole a k překvapení mému, ale i pana doktora, mám nález zcela v normě. Já bych řekla zázrak. Takže Vám ještě jednou moc děkuji a přeji Vám moc úspěchů jak u nás na Andělu, tak i u Vás v ordinaci. Říkala jste, že ordinaci máte daleko, ale myslím si, že za zdravím jede člověk třeba na kraj světa. Mějte se moc hezky a přeji mnoho dalších úspěchů.

        Renata, Jičín

        alergie

        Byla jsem u paní Fričové v Bioretu kvůli mé alergii na pejsky. Podstoupila jsem úspěšně biorezonanční terapii, která mě alergie zbavila. Pejsky mám hned dva a to doma, takže to byla moje poslední naděje, jelikož se můj stav zhoršoval a prášky nezabíraly. Léky jsem vysadila hned druhý den a nyní jsou to již 2 měsíce bez alergie 🙂 I kdyby bylo třeba zajít na další terapie, pejsci mi za to určitě stojí. Děkuji, přeji vám mnoho úspěchů a další vyléčené pacienty. Renata, Jičín.

          Sára

          Odstranění závislosti na sladkém

          Již od dětství jsem byla závislá na cukru a záměrně píšu „byla“ , protože díky biorezonanční terapii jsem se jí úspěšně zbavila. Již po první terapii v ordinaci Bioret jsem zaznamenala úlevu od mlsného jazýčku a hlavně pročištění celého organizmu. Musím se přiznat, že jsem tomu moc nevěřila, protože jsem se považovala za chronického čokoholika. Nyní docházím pravidelně na udržovací terapie a cítím se dobře. Děkuji a zdravím Bioret 🙂

            Petra Kačínská

            Miminko v 5 měsících - opožděný vývoj

            Moc musím ještě jednou poděkovat paní Pavle. Měli jsme smutný nález ze sono naší malé holčičky, kde nám ústně sdělili atrofii mozku, úplně jsme se s rodinou sesypali. Po týdnu mi oproti 80Kč poplatku dali v nemocnici písemnou zprávu, kde však nic takového nebylo napsáno. Pak mi jiný doktor řekl, že on tam žádnou atrofii nevidí, jen malé rozšíření nějakého prostoru v mozku. Strašně mě to naštvalo, ale pomoc žádná. Malá byla spavá, nereagovala jako ostatní mimča. Zkusili jsme nějaké přírodní kapky a rehabilitaci, ale nic. Pak jsem po doporučení na rehabilitaci a s nedůvěrou s takhle malým miminkem usedla do ordinace Bioret. Paní terapeutka mi vysvětlila, že pokud je zde tento nález u malého mimča, tak to mohla dostat v těhotenství ode mně a hned jsem odpověděla, že jsem opravdu měla předtím samovolný potrat a ještě odstranění myomu z dělohy. Jednoduše, že i miminko teď má nějakou infekcí, kterou tělo musí zpracovat a s kterou bojuje a je tedy pozadu. Byli jsme napojeni na přístroj, kde se pouštěly nějaké programy na reflexy, na očištění vylučování, na zlepšení aktivity mozku…..a SUPER. Malá začalka otáčet hlavičku, fixovat předměty očima, na podložce se otáčet, směje a začíná výskat. Je to obrat o +180 stupňů. jsem strašně nadšená smileyNechápu ten přístroj, ale celkové vyšetření, kdy se zjišťuje proč to vzniklo a profesionalita terapeutky a ten výsledek mě naprosto nadchly heart Už se těším na další postup, za měsíc.

              Ellen A. a dcera Viktorie

              nesnášenlivost kravského mléka

              Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš přístup a pomoc při léčbě mé dcery. Poprvé jsem BIORET navštívila v lednu 2014 na doporučení mé kamarádky, jako poslední šanci před již objednanou operaci vyjmutí nosních mandlí. Jelikož moje tehdy 3letá dcera trpěla neustále se opakujícími záněty horních cest dýchacích a angínami, měli jsme již začátkem března domluvený nástup do nemocnice. Dceři jste diagnostikovala hlavně nesnášenlivost kravského mléka a zátěže bakteriální a chemické (antibiotika byly pro nás téměř každodenním lékem, ale zjevně byly bez účinků). Prodělaly jsme celkem 6 terapií a hlavně po dobu terapií došlo k vynechání kravského mléka, musím s potěšením konstatovat, že dcera je bez problémů. Operaci mandlí jsme s potěšením zrušili a i nadále jsme již 7 měsíců bez ATB. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji všem zoufalým maminkám.

                Ota Rak

                Odstranění bradavic

                Bradavice jsou skutečně fuč J. Musím říci, že před návštěvou BIORETU jsem tři roky absolvoval nekonečné návštěvy na kožním oddělení a nemohl jsem se zbavit bradavic na ploskách nohou. Vždy po vypalování se mi udělaly puchýře, nemohl jsem pořádně chodit a dosti mě to omezovalo a bolelo. Na radu kamaráda, který měl u Vás již pozitivní zkušenost, jsem se i já, i když musím říci s trochou nedůvěry objednal. Sama víte kolik návštěv jsem absolvoval, myslím že pět dohromady. Už po první terapii mi zmizela malá bradavice na levé noze a po dalších čtyřech je pryč i ta obrovská na pravé noze. Musím přiznat, že jsem nevěřil vlastním očím. Proč? Protože jsem s bradavicemi bojoval 3 roky s bolestí a bez úspěchu. Děkuji moc a touto cestou doporučuji všem, kteří tak jako já bojují bez úspěchu. A mimo jiné…moc vlídný přístup, myslím, že v BIORETU jsou všichni na svém místě.

                Přeji moc dalších úspěchů v léčbě naší medicínou neřešitelných případů

                  Jitka, Dáša a Andrea

                  Kouření a biorezonance

                  Dobrý den Marcelo, byly jsme u Vás na antinikotinové terapii 3 děvčata na andělu a píšu za všechny, jak jsme slíbily…, NEKOUŘÍME !!!! HURÁ
                  je to sice jenom 14 dní, ale funguje to super.

                    Spokojený zákazník Bioret

                    Odvykání kouření - antinikotinová terapie

                    Byl jsem u Vás se sestrou na antinikotínové terapii pomocí biorezonance. Zaprvé moc děkuji za Váš chápající přístup a trpělivost a za druhé moc děkuji, protože skutečně nekouříme. Musím Vám napsat, že mě sestra donutila, koupila mi terapii jako dárek, z kterého jsem radost neměl a taky jsem tomu nevěřil. Ale teď už radost mám, jelikož už týden nekouřím. To jsem za celý svůj život nedokázal. Kdyby bylo cokoli, budu Vás kontaktovat a než si další bílou mrchu zapálit, příjdu zase za Vámi. Ještě jednou moc děkujeme a ať pomáháte pořád vícero lidem. Máte pravdu MODERNÍ JE NEKOUŘIT.

                      Spokojená zákaznice Bioret

                      Odvykání kouření

                      Dnes to bude v 18.00 hod přesně týden, co nekouřím :-). Je to super pocit nesmrdět…Horší ale je, co s rukama :-). Moc Vám děkuji za pomoc. Je paráda když mě přítel a rodina chválí. Myslím si, že je ale brzo psát o tom, že jsem nekuřák (po týdnu), napíši Vám až to bude delší dobu.

                        Lucie Rožková

                        Dlouhodobý ekzém

                        Chtěla bych moc poděkovat paní Marcele za její lidský přístup. Na biorezonanci chodím teprve krátce, řešíme více problémů, ale výsledky se dostavují – například mi zmizelo ložisko ekzému, na který léta nic nezabíralo

                          Spokojená zákaznice Bioret

                          Borélie, deprese, nadužívání chemických léků

                          OBROVSKY DĚKUJI, HLAVNĚ ZA POHOVOR Nemohl jsem dojít ani z metra, spal OK, dnes zvoní uši a brní nohy ! Piju dost vody, ale je to už lepší, sice únava, ale cítím se OK !! MOC MI POMOHL POHOVOR S VÁMI, JSTE MI POMOHLA JAK 10 PSYCHOLOGÚ, VÁŽNĚ. Děkuji moc za pomoc a váš čas!

                            Jíří, Úvaly

                            Antinikotinovou terapii pomocí biorezonančí terapie jsem podstoupil den po dni otevřených dveří. Musím říci, že jsem vyzkoušel před biorezonancí několik způsobů, jak s kouřením přestat, vždy bezúspěšně. Když jsem šel k Vám, nebyl jsem si zcela jist, že to dokážu, jsem, nebo tedy byl jsem dost silný kuřák. Opravdu jste mi pomohla, nekouřím. Je mi jasné, že uběhlo teprve pár dní, ale i za ty jsem Vám vděčný. Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů Zase se ozvu a všude Vás budu doporučovat.

                              Michala Tomášková

                              Bolest zubů

                              Paní Marcele a Bicomu vděčím za odstranění dlouhotrvající bolesti zubů po extrakci osmičky. Dáseň se nejdříve dlouho hojila a poklesla. To vedlo k odhalení krčků, což je často nesnesitelně bolestivé. Terapii jsem absolvovala dvakrát, ale pomohla znatelně už ta první. Moc díky.

                                Lilu Schleh-Harket

                                Žaludeční problémy

                                Na biorezonanci chodim už skoro dva roky,zaměřili jsme se na více věcí,mezi nima byl např žaludek,co jsem tam začala chodit tak po pár tterapii mi opravdu žalukek přestal bolet.Stejně tak když jsem šla

                                  Jana Krupičková

                                  Hubnutí

                                  Biorezonance mi moc pomohla s hubnutím(cca 15kg dolů) a snížením cholesterolu a celkově jsem se po terapii cítila dobře. Paní Marcela je moc příjemná a vstřícná a vždy se snaží pomoci.

                                    Nataliya Ivanyschyn

                                    Poděkování

                                    Moc se mi libí nový vzhled vašich webových stránek.
                                    Stejně jak i atmosféra ve vaši ordinaci, kde vždy při návštěvě cítím se uvolněně a příjemně.
                                    Je to hlavně i zásluhou paní Marcely, která má velice příjemný a profesionální přistup, a jsem ji moc vděčna za to, že přišla do mé životni cesty při vyřešení zdravotních problému.
                                    Funguje to!!!

                                      Blanka Bezdíčková

                                      Chlamydie v plicích, streptokoky, pohybový aparát

                                      Do Bioretu chodím od března 2014. Péče paní Marcely Thürichové je vlídná a příjemná. Během prvních tří sezení jsem se zbavila plicních chlamydií, streptokoků a dalších bakterií a virů. Těch chlamydií jsem před tím nebyla schopna se zbavit několik let, takže to považuji za velký úspěch. Nyní si zde pomáhám léčit pohybový aparát, cítím se celkově zdravější a mám více energie. Sezení je příjemné, vždycky si zde odpočinu. Po biorezonanci ještě pokračuji masáží u p.Ondry hned vedle v místnosti. Celková masáž je tak uvolňující(obzvlášť nohy!), že mám vždycky co dělat, abych neusnula:-) Cenově jsou velmi

                                        Jiří Tůma

                                        Ploténky

                                        Mám dlouhodobé potíže s vyhřezlou ploténkou v bederní oblasti a obvykle minimálně 3x až 5x ročně po dobu až 14 dnů jsem byl k vůli bolestem pohybu neschopný. Nyní na radu známého chodím už přes rok do Bioretu na biorezonaci páteře a díky ní jsem po letech neměl akutní bolesti a nemusím brát medikamenty proti bolestem a nebyl jsem práce neschopný. Bioret proto doporučuji všem, kdo mají stejné potíže jako jsem měl já.

                                          Zee Deneck

                                          Poděkování

                                          Bioret mohu jenom doporučit, můj letitý zdravotní problém se během několika navštev podstatně zlepšil, moc se mně líbí jejich přístup, tímto Vám děkuju a přeju hodně dalších spokojených zákazníků !

                                            Petra L.

                                            Alergie u dcery

                                            Moje dcera měla dlouhodobé problémy se zdravím, alergie, vleklé bolesti v krku, angíny apd. Po léčbě v Bioretu na Praze 9 Újezd nad lesy se její stav začal zlepšovat. Nyní už nemocná není. Pokud má pocit, že na ní přece jen „něco leze“, tak se objednáme k paní Thurichové – Bioret, vždy nám vyjde maximálně vstříc, a problém zažene.
                                            Paní Thurichová je opravdu skvělý člověk na svém místě a svoji práci dělá v nejvyšší kvalitě s výbornými výsledky.
                                            Moc jí za všechno děkuju a mohu jen doporučit.

                                              Halina Mokhovyk

                                              Záchrana syna před operací

                                              Biorezonančni terapie zachránila syna od operaci krční mandle. Měli jsme streptokokové anginy, pendeponizace, autovakcínu, homeopatiky a tak dokola. Ještě před rokem paní imunolog z Modřan mně hovořila o tom že některé pacienty mají dobrou zkušenost z podobnými přístroji. Byla jsem zoufala a nevěřila jsem ničemu. Náhodou, rok poté v Újezdu nad Lesy vedle lékárny jsem objevila Bioret a nedáme ze synem na to dopustit. Skvělá cena, dobrý výsledek, pomalé ale jisté zlepšeni zdravotního stavu syna.

                                                Růžena Novotná

                                                Odvykání kouření

                                                Mohu jen doporučit, pokud hledáte citlivý přístup a opravdu výsledky, neváhejte, odhoďte stud a objednejte se 🙂 přítel nekouří už 3 měsíce a stres je také pryč!

                                                  David Hůrka

                                                  Už nekouřím!

                                                  Mohu jen doporučit, ač jde o přestání kouřit, či stres nebo cokoliv jiného. Skvělý přístup i cena…. 😉

                                                    Michaela

                                                    Antinikotin

                                                    24.9.2013 jsem u Vás byla i s dcerou a jejím přítelem na biorezonanci krz kouření a zatím je výsledek výborný, moc Vám děkujeme.

                                                      paní Bracháková

                                                      Borelioza

                                                      Je to neuvěřitelné, zdravím všechny trerapeutky. Opravdu jsem bez obtíží !! Jako nová. Už nechci doktory ani vidět, vůbec nemají žádné řešení. Jste zaltíčka, možná pojedu po letech i na dovolenou, cítm se skvěle!

                                                      pozn: paní měla 3 roky boreliozu: chronické bolesti zad, několik ústřelů, trvalá únava, necítila pravou ruku, pocení, zvýšená teplota, nechuť do života, deprese….vše jen ze zdrav. důvodů, podpora rodiny byla veliká, ale léčiva z nemocnic, kde podstupovala různá vyšetření nezabraly.

                                                        Lucie

                                                        odstranění bradavic

                                                        Dobrý den,

                                                        jen jsem Vám chtěla moc poděkovat za odstranění bradavic. Jak už jsem Vám vyprávěla, bojovala jsem s bradavicemi na ploskách nohou několik let.

                                                        Vyzkoušela jsem všemožné, nejhorší bylo vypalování dusíkem, kdy toto ošetření je velice bolestivé i dlouhou dobu po samotném ošetření, kdy jsem prakticky nemohla chodit, natož sportovat.

                                                        Díky Vám, tedy díky biorezonanci jsem po šesti sezeních bez jediné bradavice.

                                                        Děkuji Vám mnohokrát a biorezonanci na bradavice doporučuji všem.

                                                        Lucie

                                                          Zuzana

                                                          odstranění bradavic

                                                          Hezký den přeji paní Marcelo,

                                                          slíbila jsem Vám svůj příběh, tak slib plním. Přišla jsem k Vám před pár měsíci se svým synem, na doporučení mé kamarádky, která u Vás v Bioretu řešila své zdravotní problémy a zmínila se mi i o řešení bradavic.

                                                          Musím napsat, že syn, jelikož navštěvuje často plavecký bazén se školou se bradavic nemohl 3 roky zbavit.

                                                          Vyzkoušeli jsme několik návštěv u různých dermatologů, bylinky, masáž akupresurních bodů, vypalování (které nikomu nedoporučuji, velice bolestivé ošetření, hlavně, když je bradavice na tenké citlivé kůži), různé masti a samozřejmě i absence návštěvy koupališť.

                                                          Musím konstatovat, že už jsem nevěřila, že se kdy bradavic syn zbaví. Dokonce jsme uvažovali o chirurgickém zákroku.

                                                          Naštěstí jsem se dozvěděla o biorezonanci a musím Vám moc a moc poděkovat za vyřešení našeho problému. Děkuji také za Váš skvělý přístup a jednání. Vřele Vás všude doporučuji. Díky.

                                                          Zuzana

                                                            Monika

                                                            odstranění bradavice bez bolestí

                                                            Dobrý den,

                                                            bradavice mi úplně zmizely po sedmé návštěvě biorezonance, ale k olupování a zmenšování došlo už po druhém sezení.

                                                            Nejvíce se mi líbilo, že to nebolí na rozdíl od vypalování, kdy jsem nemohla skoro chodit.

                                                            Škoda, že se o biorezonanci tak málo ví. Děkuji a pokud se mi kdy přihodí nějaké zdravotní trápení, určitě jako první budu směřovat k Vám.

                                                            Přeji Vám hodně spokojených klientů jako jsem já.

                                                            Monika