Očkování škodí nebo pomáhá?

Na naší klinice nabízíme možnost tzv. vyvedení škodlivých příměsí (adjuvans) z očkovacích látek metodou biorezonance. Více informací a objednávky telefonicky. 

Celý život studovala, jak na buňky působí škodliviny z našeho okolí a stravy. Varovala zejména před hliníkem, který neblaze ovlivňuje mozek. Teď se prof. Anna Strunecká opřela do očkování. I ve vakcínách se totiž hliník nachází a vědkyně je přesvědčená, že citlivějším dětem škodí. Zvláště když ho v krátké době musejí vstřebat hodně. To se děje, když děti kromě povinného očkování dostanou ještě ta nepovinná.

Proto jste odpůrkyní očkování proti rotavirům a pneumokoku?

Ano, je to příliš silná imunologická zátěž, příliš velká dávka hliníku najednou. Navíc to nemá smysl, pokud je dítě kojené. To jej chrání dostatečně. Maminky si také často myslí, že když dítě nechají naočkovat proti pneumokokům, nedostane pak zánět středního ucha, což není pravda. Dostat ho může.

A víte jistě, že hliník je škodlivý? V odborných kruzích shoda nepanuje…

Já to na základě vlastního dlouholetého výzkumu vím na sto procent, že je hliník neurotoxický, tedy že škodí mozku, prokazují i stovky prací kolegů ze zahraničí. Tamní výzkumná centra se tím zabývají desítky let. A třeba v Americe a v Anglii docela velké skupině dobrovolníků napíchali jen hliník a objevila se spousta nežádoucích účinků. Nemůžeme tedy čekat a říkat: ty děti to přežijí, ony neumřou.

Jak hliník přesně škodí?

Část odborníků je přesvědčená, že množství hliníku, které se do těla dostane injekčně pomocí vakcín, je velmi malé ve srovnání s tím, co přijmeme z ovzduší a jídla. Jde prý o zanedbatelné množství a nepředstavuje riziko pro kojence. A že se do těla nevstřebá, případně se bezproblémově vyloučí. Jenže kdyby se nevstřebal, nemohl by plnit úlohu, kvůli které se do vakcín přidává: tedy, že aktivuje imunitu! Já tvrdím, že hliník podaný injekčně je horší než ten, který přijmeme v jídle. Zatímco v trávicím traktu existují bariéry, které brání části hliníku, aby se do krve dostal, ten z injekcí se tam dostane stoprocentně. Pomalu se pak hliník akumuluje v mozku a vyvolává tam zánět. Už také víme, že v lidském těle dokáže přetrvat až padesát let.

Jak se takový zánět projevuje?

Spolu s americkým odborníkem na imunologii profesorem Blylockem jsme už před lety formulovali původní hypotézu, že za prudkým nárůstem počtu autistických dětí v Americe stojí kromě vysoké spotřeby aspartamu a fluoridu (v USA totiž stále fluoridují vodu) také hliník. Ten vyvolává podráždění mozku a to, pokud přejde do chronického zánětu, má za následek právě autismus.

Dá se poznat, že zrovna mé dítě je v ohrožení?

Známkou zánětu mozku je encefalitický pláč po očkování.

To je něco jiného než běžný pláč?

Ano, poučení rodiče ho bezpečně poznají: dítě je k neutišení a řve ječivým pláčem, a to hlavně v noci. Encefalitický pláč je třeba ihned hlásit pediatrovi. Je to něco velmi nezdravého a v žádném případě nejde o fyziologickou reakci na vakcínu. Výrobci to ostatně v příbalovém letáku také uvádějí.

Tabulka nemocnosti:  Očkované vs. neočkované děti v Německu, sledováno 8000 dětí, rok 2010/11, studie KIGGS.

ockovane_vs_neockovane-deti-srovnani
Tabulka nemocnosti:  Očkované vs. neočkované děti v Německu, sledováno 8000 dětí, rok 2010/11, studie KIGGS.

Můžu jako rodič ovlivnit, kolik hliníku do sebe dítě dostane?

Už jsem říkala, že varuji před tím, aby se k povinnému očkování proti šesti nemocem, které dítě dostává během prvního roku života, takzvané hexavakcíně, přidávala ještě další očkování. Také doporučuji dodržovat maximální rozestupy mezi jednotlivými dávkami, které jsou v tomto věku celkem tři. To znamená dva měsíce.

Kdyby bylo na vás, vy byste hexavakcínu změnila?

Já věřím, že se hexavakcína v budoucnu zredukuje, tedy že tam nebudou všechny nemoci jako dnes. Nebo že se alespoň posune do pozdějšího věku. Ale to je bohužel nejspíš daleká budoucnost.

Které nemoci by měly z hexavakcíny vypadnout?

Tak třeba černý kašel. Podrobně jsem studovala, co bakterie černého kašle může způsobit, a upřímně říkám, že se divím, že malé děti vakcinaci vůbec přežijí. I když nejvíc náhlých kojeneckých úmrtí je popisováno právě po vakcíně černého kašle. Navíc se celosvětově ukazuje, že vakcína je málo účinná a i když máme velmi vysokou proočkovanost, epidemie černého kašle se vrací. U nás a na Slovensku se to řešilo přeočkováním starších dětí, ale to mi nepřijde jako racionální cesta. Teprve budoucnost ukáže, jestli náhodou bakterie způsobující černý kašel nežije svým vlastním životem bez ohledu na naše vakcinační programy.

A kromě černého kašle?

Za nešťastné považuju také zařazení očkování proti žloutence typu B v tak raném věku. Myslím, že v našich podmínkách by to bylo možné klidně později, až bude imunitní systém dítěte zralejší. Protilátky navíc časem vymizí a v době, kdy dětem nákaza hrozí nejvíc, už je jejich hladina minimální. Myslím, že žloutenka B by v hexavakcíně být neměla, ale ti, kteří by ji chtěli využít, by měli mít tu možnost. Ostatně už i naši vakcinologové říkají, že to možná bude cesta.

Máte námitky i proti dalším vakcínám?

Hodně sleduji situaci v Americe a Velké Británii, takže vím, že podobně jako černý kašel se tam i přes vysokou proočkovanost vrací spalničky. U nás zaplaťpánbůh ne. Přesto je třeba se ptát, proč tomu tak je právě v těchto jmenovaných státech. Já jsem přesvědčená, že imunita tamních dětí je tak poškozená, že nedokáže vytvářet protilátky. Podepisuje se na ní odlišné složení dětské výživy, konzumace aspartamu už od dětství, fluoridovaná voda plus všechny škodliviny z ovzduší. To je jedna věc. Ta druhá je, jestli tu vakcínu vůbec potřebujeme….

Souvislosti o výskytu autismu u dětí s plošným očkováním jsou uznávány. V r 1975 se narodilo 1 dítě s poruchou autistického spektra na 5 000 zdravých. V r. 2015 je 1 autista na 86 narozených dětí.

Zdroj informací.

Další zajímavé články

Souvislosti a varování před očkování HPV proti rakovině děložního čípku

Sovislosti s očkováním MMR (spalničky, zarděnky, příušnice)

Prezident Donald Trump je proti očkování

V šoubyznysu se protestuje proti očkování – herec Robert De Niro


Na naší klinice nabízíme možnost tzv. vyvedení škodlivých příměsí (adjuvans) z očkovacích látek metodou biorezonance. Více informací telefonicky.