alergie-biorezonance-bioret

Biorezonance – pomoc při poruchách imunity

Problémy s imunitou trápí dnes velké procento populace. Nejde ale jen o horší odolnost vůči mikrobům, ale i o alergie a autoimunitní choroby. Jak nám v tomto směru může pomoci biorezonance, jsme se zeptali hlavní terapeutky Marcely Fričové Thurichové z kliniky BIORET v Praze.

Jaká je příčina poruch imunity z pohledu biorezonance?

V dnešní době na nás působí řada zátěží: chemické přísady v potravinách, radiace, očkování, léky, nikotin, těžké kovy, patogeny…. To někdy zapříčiní, že „sud přeteče“. Projevy pak mohou být různé: od nejasných poruch duševního stavu, chronické únavy, přes opakující se virová či bakteriální onemocnění, až k závažným poruchám. A to vše vede k oslabení imunitního systému.

Jakým způsobem pak probíhá náprava?

Těžké, vícečetné nebo dlouhotrvající zátěže mohou zablokovat mechanismy potřebné k zotavení těla. Biorezonancí mohou být přístrojem BICOM zátěže rychle a bezbolestně testovány a následně vyloučeny z organismu. Ten se dostává zpět do rovnováhy a je schopen poradit si se zátěžovými látkami. Náprava je individuální, ale úleva nastává již při prvních aplikacích biorezonance.

Problémy s imunitou však mají i svou druhou stranu. V případě alergií imunitní systém reaguje na podnět přemrštěně a v případě autoimunitních chorob se zase obrací proti vlastním tkáním. Podstatou autoimunitního systému je abnormální reakce těla na vlastní antigeny. Tato onemocnění bývají často dědičná, dále mohou být vyvolána působením hormonů, infekčních chorob, chemikálií, nebo i velkým psychickým vypětím a stresem. Za pomocí BICOM terapie ale umíme probudit samoléčící schopnosti lidského organismu.

Jaká je úspěšnost léčby v případě alergií?

Zde je biorezonance velice úspěšná. BICOM umí řešit alergie pylové, alergie na prach, sluneční a chladové alergie, ale i různé potravinové intolerance.

Co lze očekávat v případě autoimunitních chorob?

Příznaky autoimunitních chorob bývají zpočátku těžko rozpoznatelné, a většina lidí jim proto nevěnuje pozornost. Může jít o únavu, vyrážku, padání vlasů, lámavost nehtů, mykózy…Vinu často přikládáme třeba náročnému zaměstnání, ale pozor, aby si organismus nevybral svou daň.

Doporučujete zde kombinaci s postupy klasické medicíny?

Důležitá je hlavně prevence – zdravý životní styl, zdravou výživu, pozitivní myšlení, pohyb a dostatek odpočinku. Kombinaci klasické medicíny s alternativou rozhodně doporučuji. Výhodou přístroje BICOM navíc je, že dokáže z organismu eliminovat škodlivé zátěže léků a zmírnit jejich vedlejší účinky.

Můžete uvést nějaký příklad z praxe?

Koncem ledna k nám například rodiče přivedli chlapečka, který byl od dvou let neustále nemocen. Začalo to alergiemi, následovaly dýchací problémy a vše vyvrcholilo laryngitidami a zápalem plic. Antibiotika měl každý měsíc. Bicom diagnostikou mu byla zjištěna mimo jiné zátěž očkováním, kdy jsme provedli vyvedení škodlivin, které očkovací látky obsahují, posílení imunitního systému a celkovou detoxikaci a harmonizaci. Absolvoval tři návštěvy a od poslední již nebyl nemocen.

Uvést mohu i příklad paní, která měla nepříjemnou, silně svědivou vyrážku po celých zádech. Mastičky předepsané lékařem ji spíš zhoršovaly. Zjistili jsme velké vypětí a stres – paní se rozváděla. Stačila jediná terapie, kdy jsme posílili nervový systém, aplikovali jsme antistresové programy a Bachovy esence. Druhý den mi paní poslala fotku zad bez jediné známky vyrážky. Až neuvěřitelné, že?

Děkuji,

Centrum Minerva

Na toto téma bude mít přednášku klinika BIORET na výstavě MINERVA  dne 1. října t. r.