Diagnostika a biorezonanční terapie bez chemie BICOM OPTIMA

Biorezonance v různých obměnách nabízí harmonizaci širokého spektra problémů.

Metoda biorezonance je v širokém měřítku praktikována několik desetiletí, a to především lékaři. Metoda poskytuje nezpochybnitelné výsledky. Na toto téma byla publikována řada studií. Biorezonance je s úspěchem aplikována po celém světě v řadě medicínských oborů, (např. stomatologie, alergologie nebo i veterinární medicína), a je rutinně využívána řadou nemocnic.

Např. při léčení alergií metodou biorezonance byla prokázána účinnost 80%. Alergie mohou být pomocí biorezonance jednak bezbolestně testovány, tak i léčeny bez vedlejších účinků.

Proces samouzdravování těla

BICOM Optima je přístroj k aplikaci biorezonance neboli biorezonanční terapie, který dokáže pomocí elektrod snímat tzv. frekvenční vzorky našeho těla. Každý bod našeho těla, ať se již jedná o alergii nebo bolestivé místo, vyzařuje určitý vlnový signál, tzv. frekvenční vzorek. Optimální tzv. harmonizační vzorek naopak přístroj posílá zpět do těla přes tzv. modulační podložku, na které klient leží. Přístroj je vybaven desítkami programů s harmonizačními vzorky, programy s eliminací patogenů, programy na diagnostiku.

biorezonance Bicom

Tyto harmonizační frekvenční vzorky nabudí u klienta proces samouzdravování. Lidské tělo je od přírody „nastaveno“ na proces samouzdravování v případě, že není oslabeno zátěžemi z prostředí a stravy (viry, plísně, těžké kovy, chemické sloučeniny, elektrosmog, bakterie, parazití, aj.). V těchto případech je nutné nejprve organismus nežádoucích zátěží zbavit, pomocí přístrojového detoxu. Nelze však slíbit, že biorezonanční terapie umí vyřešit veškeré problémy.

Biorezonanční metoda pomocí přístroje BICOM se používá v západní Evropě již více než 30 let. Patří stejně jako homeopatie, akupunktura a jiné metody přírodního lékařství do oblasti tzv.“ alternativní medicíny“, která na člověka nahlíží z pohledu celostního.

Průběh ošetření – biorezonance BICOM Optima

Při biorezonanční terapii přístrojem  BICOM jsou na klienta přikládány elektrody, klient může při terapii sedět nebo pohodlně ležet. Délka terapie je cca 90 minut.

Počet terapií se řídí závažností onemocnění a často také stářím pacienta. U akutních problémů a dětí může stačit 1-2 sezení, u chronických onemocnění a u dospělých klientů pak více. Z našich zkušeností vyplývá, že obvykle postačí 3-5 sezení.

Biorezonance pomáhá řešit:

Výhody biorezonance:

  • Žádné vedlejší účinky nejsou známy
  • Je naprosto bezbolestná
  • Pomáhá bez léků a chemikálií