Biorezonancí se zabýváme od roku 2012, odkdy nám přístroj BICOM pomáhá v každodenní práci. Na práci s přístrojem BICOM, který je opravdu jedničkou v biorezonanci, je skvělé hlavně to, že na organismus člověka pohlíží jako na celek. S přístrojem BICOM Optima dosahujeme úspěchů hlavně tam, kde je klasická medicína bezradná a neúspěšná a to proto, že řeší příčiny a ne příznaky. Máme klienty všech věkových kategorií, od miminek až po věk důchodový.

Marcela Thürichová Fričová

hlavní terapeutka biorezonance, TČM, EFT, prodej přístrojů, autopatie, kurzy vaření

Marcela vystudovala střední zdravotnickou školu, pracovala na různých odděleních, například na oddělení novorozenců a nedonošených miminek. Svou praxi zdravotní sestry obohatila o několikaletý pobyt v Itálii, kde zastávala pozici asistentky zubního lékaře. Své hluboké znalosti italštiny zúročila v oblasti překladatelství, později se vrhla na obchodní činnost a založila vlastní realitní kancelář. Po několika letech však hledala novou cestu řešení vlastních zdravotních problémů, která jí zavedla na dráhu terapeuta biorezonanční terapie BICOM. Marcela je také hlavní obchodnicí pro přístroj BICOM Optima.

Marcela absolvovala řadu kurzů: kurzy biorezonanční terapie, masáží, Terapeut energetické psychologie EFT, základy TČM a nyní studuje Školu přírodní medicíny.

  Pavla Fiury

  terapeut biorezonance, poradce stravování dle krevních skupin, technická opora

  Pavla je certifikovaná terapeutka biorezonance, absolvovala výuku homeopatie, doporučuje jen přírodní doplňky, poradí se stravováním dle krevních skupin. Má elektrotechnické vzdělání, alternativním postupům byla vedena již v dětství. Při vleklém onemocnění před 20 lety našla uzdravení jen pomocí biorezonance.

  Absolvování seminářů biorezonance BICOM:

  – alergie: biofyzikální testování a eliminace

  – endokrinologie: štítná žláza – nadledvinky

  – autoimunitní onemocnění

  – eliminace následků očkování

  – řešení pohybového aparátu

  – elektrosmog

   Iva Dostálová

   masérka, lektorka masáží

     Markéta Rudolfová

     masérka

       Karolína Dvorská

       kosmetička

         Ivana Ševčíková

         lektorka kosmetiky, masáží, pedikúry, úpravy řas

         V r. 1990 založila Studio Iva jako jedno z prvních zařízení moderního životního stylu na Praze 9, absolvovala odborná školení a stáže v Rakousku, Kanadě, Německu, Itálii, Polsku. Má cca 50 certifikátů a licencí od různých firem.

         Od r. 1995 ve Studiu Iva otevřela akreditované školicí středisko MŠMT.

         2005-2007 pracovala pro Laserové centrum v Brně, spolupráce s dermatology.

         Od r. 2008 prezentuje a školí o přístrojovém vybavení v ČR, Rakousku, Německu, Ukrajině. Podílela se na vývoji kosmetického přístroje JETT PLASMA LIFT a JETT PLASMA PROFI pro neinvazivní úpravu vrásek.

         Od r. 2010 provozuje ozdravné pobyty pro rodiny s dětmi ve vlastním zařízení v Černovicích u Tábora.

           Roman Frič

           zakladatel, provoz kliniky, obchod

           zajišťuje provoz kliniky BIORET

             Martina Bernátek Topicová

             anglicky mluvící terapeutka, překladatelka

             Martina léta pobývala v zahraničí, v Anglii, Švýcarsku, Norsku a Australii.,
             Je příznivcem alternativní medicíny. Ve Švýcarsku se Marina autistickým dětem. Navíc se zajímá o zdravou výživu a pracuje jako lektorka angličtiny. V našem centru nám tedy bude vypomáhat zejména s anglicky hovořícími klienty.

               Jiřina Kůrová (Alveo)

               specialistka na výrobky AKUNA

                 Ing.Blanka Bezdíčková

                 Lektorka, terapeutka EFT, zvládání stresu, kouč osobního a duchovního růstu

                 Blanka má vlastní bohaté zkušenosti v oblasti zvládání stresu, neboť od roku 1995 podnikala v oblasti daní a účetnictví, vybudovala prosperující firmu a zvládla při tom vychovat dvě děti. V průběhu těchto let prošla mnoha náročnými životními situacemi, které ji dovedly k osvojení a zvládnutí mnoha technik zvládání stresu. Nyní své znalosti a zkušenosti předává ostatním formou terapií a seminářů.

                   Iveta Barvinkova (ALVEO)

                   specialistka na výrobky AKUNA

                     Jaruška Řeháková

                     kosmetika, kavitace