Biorezonancí se zabýváme od roku 2012, odkdy nám přístroj BICOM pomáhá v každodenní práci. Na práci s přístrojem BICOM, který je opravdu jedničkou v biorezonanci, je skvělé hlavně to, že na organismus člověka pohlíží jako na celek. S přístrojem BICOM Optima dosahujeme úspěchů hlavně tam, kde je klasická medicína bezradná a neúspěšná a to proto, že řeší příčiny a ne příznaky. Máme klienty všech věkových kategorií, od miminek až po věk důchodový.

Marcela Thürichová Fričová

hlavní terapeutka biorezonance, TČM, EFT, prodej přístrojů, autopatie, kurzy vaření

Marcela vystudovala střední zdravotnickou školu, pracovala na různých odděleních, například na oddělení novorozenců a nedonošených miminek. Svou praxi zdravotní sestry obohatila o několikaletý pobyt v Itálii, kde zastávala pozici asistentky zubního lékaře. Své hluboké znalosti italštiny zúročila v oblasti překladatelství, později se vrhla na obchodní činnost a založila vlastní realitní kancelář. Po několika letech však hledala novou cestu řešení vlastních zdravotních problémů, která jí zavedla na dráhu terapeuta biorezonanční terapie BICOM. Marcela je také hlavní obchodnicí pro přístroj BICOM Optima.

Marcela absolvovala řadu kurzů: kurzy biorezonanční terapie, masáží, Terapeut energetické psychologie EFT, základy TČM a nyní studuje Školu přírodní medicíny.

  Karolína Dvorská

  kosmetička

    Ivana Ševčíková

    lektorka kosmetiky, masáží, pedikúry, úpravy řas

    V r. 1990 založila Studio Iva jako jedno z prvních zařízení moderního životního stylu na Praze 9, absolvovala odborná školení a stáže v Rakousku, Kanadě, Německu, Itálii, Polsku. Má cca 50 certifikátů a licencí od různých firem.

    Od r. 1995 ve Studiu Iva otevřela akreditované školicí středisko MŠMT.

    2005-2007 pracovala pro Laserové centrum v Brně, spolupráce s dermatology.

    Od r. 2008 prezentuje a školí o přístrojovém vybavení v ČR, Rakousku, Německu, Ukrajině. Podílela se na vývoji kosmetického přístroje JETT PLASMA LIFT a JETT PLASMA PROFI pro neinvazivní úpravu vrásek.

    Od r. 2010 provozuje ozdravné pobyty pro rodiny s dětmi ve vlastním zařízení v Černovicích u Tábora.

      Roman Frič

      zakladatel, provoz kliniky, obchod

      zajišťuje provoz kliniky BIORET

        Martina Bernátek Topicová

        anglicky mluvící terapeutka, překladatelka

        Martina léta pobývala v zahraničí, v Anglii, Švýcarsku, Norsku a Australii.,
        Je příznivcem alternativní medicíny. Ve Švýcarsku se Marina autistickým dětem. Navíc se zajímá o zdravou výživu a pracuje jako lektorka angličtiny. V našem centru nám tedy bude vypomáhat zejména s anglicky hovořícími klienty.

          Jiřina Kůrová (Alveo)

          specialistka na výrobky AKUNA

            Ing.Blanka Bezdíčková

            Lektorka, terapeutka EFT, zvládání stresu, kouč osobního a duchovního růstu

            Blanka má vlastní bohaté zkušenosti v oblasti zvládání stresu, neboť od roku 1995 podnikala v oblasti daní a účetnictví, vybudovala prosperující firmu a zvládla při tom vychovat dvě děti. V průběhu těchto let prošla mnoha náročnými životními situacemi, které ji dovedly k osvojení a zvládnutí mnoha technik zvládání stresu. Nyní své znalosti a zkušenosti předává ostatním formou terapií a seminářů.

              Iveta Barvinkova (ALVEO)

              specialistka na výrobky AKUNA

                Jaruška Řeháková

                kosmetika, kavitace