Biorezonancí se zabýváme od roku 2012, odkdy nám přístroj BICOM pomáhá v každodenní práci. Na práci s přístrojem BICOM, který je opravdu jedničkou v biorezonanci, je skvělé hlavně to, že na organismus člověka pohlíží jako na celek. S přístrojem BICOM Optima dosahujeme úspěchů hlavně tam, kde je klasická medicína bezradná a neúspěšná a to proto, že řeší příčiny a ne příznaky. Máme klienty všech věkových kategorií, od miminek až po věk důchodový.

Marcela Thürichová Fričová

hlavní terapeutka biorezonance, TČM, EFT, prodej přístrojů, autopatie, kurzy vaření

Marcela vystudovala střední zdravotnickou školu, pracovala na různých odděleních, například na oddělení novorozenců a nedonošených miminek. Svou praxi zdravotní sestry obohatila o několikaletý pobyt v Itálii, kde zastávala pozici asistentky zubního lékaře. Své hluboké znalosti italštiny zúročila v oblasti překladatelství, později se vrhla na obchodní činnost a založila vlastní realitní kancelář. Po několika letech však hledala novou cestu řešení vlastních zdravotních problémů, která jí zavedla na dráhu terapeuta biorezonanční terapie BICOM. Marcela je také hlavní obchodnicí pro přístroj BICOM Optima.

Marcela absolvovala řadu kurzů: kurzy biorezonanční terapie, masáží, Terapeut energetické psychologie EFT, základy TČM a nyní studuje Školu přírodní medicíny.

  Pavla Fiury

  terapeutka biorezonance

   MUDr. Renáta Szabová

   terapeutka Tradiční čínské medicíny

    Iva Dostálová

    masérka, lektorka masáží

      Markéta Rudolfová

      masérka

        Karolína Dvorská

        kosmetička, řasy

          Ivana Ševčíková

          lektorka kosmetiky, masáží, pedikúry, řasy

            Roman Frič

            zakladatel, provoz kliniky, obchod